MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW 26-27 września 2020r.

Zawodnicy LKS Górzanka Nawojowa Góra na zawodach Rybino 2020 Panie Michalina Pudełek w K 20 1miejsce Jowita Pudełek w K16 1 miejsce Marika Masłowska w K12 3 miejsce Panowie Mirek Dzik w M35 1 miejsce Piotr Skorupa w M21 1 miejsce Błażej Pudełek w M16/18 1 miejsce Igor Styrylski w M10R 2 miejsce Kacper Styrylski w M10N 2 miejsce W rozgrywanych równolegle Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzieży do lat 14 Złoty medal zdobył Piotr Stolarek, Paweł Ślusarczyk zakończył na 6 miejscu a Dawid Migacz był 8. W niedzielny poranek młodzi zawodnicy wystartowali w Gliwicach w sprincie. Piotr Stolarek wywalczył 4 miejsce Dawid Migacz 6 miejsce a Paweł Ślusarczyk 8 miejsce Cała trójka po południu w zawodach sztafetowych Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików  zdobyła srebrny medal.

Brawa dla medalistów i wszystkich reprezentujących LKS Górzanka na tych zawodach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.