WRACAMY!!

Wracamy pod dłuższej przerwie.

W związku z tym że ułożył się na nowo kalendarz Polskiego Związku Orientacji Sportowej my wracamy do organizacji naszych imprez sportowych.

Już w dniach 1- 2 sierpnia 2020 r. organizujemy  MISTRZOSTWA POLSKI, PUCHAR NAJMŁODSZYCH, KLUBOWE MISTRZOSTWA POLSKI na średnim dystansie w Rowerowej Jeździe na Orientacje w Nawojowej Górze.

Następnie w drugiej połowie sezonu w dniach 3 – 4 października 2020 r. będziemy szykować MISTRZOSTWA POLSKI , MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW  w średniodystansowym i nocnym Biegu na Orientację w Nawojowej Górze.

Kończymy sezon przeniesionymi zawodami z kwietnia, PUCHAR NAJMŁODSZYCH, KLUBOWE MISTRZOSTWA POLSKI (sprint i klasyk) w Rowerowej Jeździe na Orientacje, które odbędą się w dniach 17 -18 października 2020 r.  w Załeczu Małym i Wielkim.