II Nocny Bieg GPK – Grand Prix Krakowa w biegach górskich

Bardzo dobry start zaliczyli nasi zawodnicy w II nocnym biegu Grand Prix Krakowa który odbył się 29.08.2020 w Lesie Wolskim. Na dobrze znanej trasie o długości 5,7 km tym razem w nocy ale w bardzo dobrych warunkach pogodowych Błażej Pudełek uzyskał czas 28,03 min i zwyciężył w kategorii męskiej wśród 16-20-to latków.Wśród kobiet Michalina Pudełek na tej samej trasie nie dała najmniejszych szans i pewnie wpadła na metę jako pierwsza.Wygrywając kategorię Kobiet i K20 z czasem 30,51 min poprawiając swoją życiówkę na tej trasie.Gratulacje i czekamy na więcej takich startówJak to teraz w sporcie bywa nie było tradycyjnej dekoracji dlatego tylko jedno skromne zdjęcie 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.