OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO w ROWEROWEJ JEŹDZIE NA ORIENTACJĘ 02 Wrzesień 2023 roku KRUPSKI MŁYN

ZADANIE WSPÓŁFINANSOWANE
ZE ŚRODKÓW
POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

Zapraszamy do udziału w zawodach w rowerowej jeździe na orientację:

OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO w ROWEROWEJ JEŹDZIE NA ORIENTACJĘ 02 Wrzesień 2023 roku KRUPSKI MŁYN

 

Zawody odbędą się w sobotę 2 września w Krupskim Młynie.

Start o godzinie 12.00 w rejonie kąpieliska GOKSiR.

Zawody rozegrane zostaną w kategoriach wiekowych w podziale na kobiety i mężczyzn:

K-14 i M-14 – młodzicy do 14 lat – trasa 5 km
K-20 i M-20 – juniorzy do 20 lat – trasa 8 km
K-21 i M-21 – seniorzy 21-49 lat – trasa 11 km
K-40 i M-40 – weterani 40 – 59 lat – trasa 8 km
K-60 i M-60 – weterani 60 lat i starsi – trasa 5 km Trasa rodzinna – 4 km.
Długości tras podane są w linii prostej.


Zawody w rowerowej jeździe na orientację polegają na pokonaniu wyznaczonej trasy na mapie do rowerowej jazdy na orientację.
Zawody odbędą się w lesie położonym na południe od Krupskiego Młyna.
Jazda na orientację jest jazdą terenową.
Zawodnicy otrzymają karty startowe do potwierdzenia punktów kontrolnych.
Zawodnicy startują indywidualnie z wyjątkiem kategorii rodzinnej w której startuje drużyna składająca się z przynajmniej 1 dziecka i 1 dorosłego.

Centrum zawodów zlokalizowane będzie w rejonie kąpieliska w Krupskim Młynie.
Start jest indywidualny, start pierwszego zawodnika o godzinie 12.00. Medaliści w każdej kategorii otrzymają medale, pozostali uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale i upominki za wyjątkiem kategorii rodzinnej w której wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale i upominki.

Zgłoszenia do zawodów do dnia 28 sierpnia na adres: gorzankaol@gmail. com Zgłoszenie jest niezbędne ze względu na przygotowanie materiałów startowych. Organizatorem zawodów jest LKS Górzanka Nawojowa Góra www.lksgorzankabno.pl Partnerem jest Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach, Gmina Krupski Młyn, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Krupskim Młynie.

Opłata startowa wynosi 10 zł za osobę dorosłą, 5 zł za dzieci i młodzież do 20 lat. Prezentujemy przykładową mapę do rowerowej jazdy na orientację z ubiegłorocznych zawodów w Koszęcinie. Dla zainteresowanych treningiem i poznaniem zasad i oznaczeń na mapach jakich używa się w RJnO polecamy stałe trasy które wraz z opisem i mapami znajdują się w Brynku na terenach rekreacyjnych Nadleśnictwa Brynek, oraz na stronie nadleśnictwa na której można zapoznać się zasadami rowerowej jazdy na orientację Zasady

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.