REGULAMIN CYKLU – PUCHAR POWIATU KRAKOWSKIEGO w Biegu na Orientację

 

Puchar Powiatu Krakowskiego to cykl 4 imprez sportowych w Biegu na Orientację organizowanych 19 czerwca w Krzeszowicach, 3 lipca w Tataruchach, 7 sierpnia w Brzoskwini , 12 września w Nielepicach. Organizatorem cyklu jest: LKS Górzanka Nawojowa Góra. Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Powiatu Krakowskiego.

Zawody rozgrywane będą w kategoriach: K i M-10 N, K-12, K-14, K-16, K-18, KElita, K-40, K-50, M-12, M-14, M-16, M-18, MElita, M-40, M-50, M-60, open.  Kategorie nie będą łączone.

W każdej kategorii prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna.

Punktacja wg zasady: Zwycięzca otrzymuje ilość punktów równą ilości zawodników, każdy następny – punkt mniej, do klasyfikacji końcowej liczone będą 3 najlepsze wyniki.  Zwycięzcy cyklu w każdej kategorii otrzymają puchary.

Sędzią głównym  cyklu jest Jacek Kret.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.