PUCHAR POWIATU KRAKOWSKIEGO 2021

W związku z przybliżeniem charakterystyki dyscypliny nazywanej „Biegiem na Orientacje” potocznie zwanej „orienteering’em”, zdecydowaliśmy się jako sekcja BnO LKS górzanka Nawojowa Góra zorganizować cykl zawodów pod patronatem Powiatu Krakowskiego.

W dniu 19 czerwca 2021 r. odbędzie się pierwszy etap cyklu 4 imprez o puchar Powiatu Krakowskiego.
Kolejne etapy rozegrane zostaną w dniach:
– 3 lipca 2021 r.,
– 7 sierpnia 2021 r.
– 11 września 2021 r.
Pierwsza runda to bieg sprinterski, pozostałe to biegi leśne. W każdej kategorii prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna, Punktacja wg zasady: Zwycięzca otrzymuje ilość punktów równą ilości zawodników, każdy następny – punkt mniej.

RUNDA I

     Biuletyn dla kategorii rekreacyjnych            Biuletyn dla kategorii sportowych  

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.